UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać, że, nic nie rozumiesz. Tam są wąskie drogi w okolicy zwłaszcza koło Stankowa w tej gminie. Jeśli tam nie wolno stać to po coś tak zostało wprowadzone to, bo np jest miejsce niebezpieczne, albo zakręt czy za wąska jezdnia. Policja widać jakieś powody miała, żeby taką decyzję podjąć. Jasno jest napisane, że ten samochód stanął w niedozwolonym miejscu zaraz obok innego busa czyli i z 1 i z 2 strony jezdni stał samochód mocno zwężając jezdnię czyli pewnie ten co w niego walnął to nie miał możliwości wyminąć tego pojazdu. Czytaj co jest napisane. Człowiek też ma obowiązek poruszania się odpowiednią stroną drogi. Nie można sobie łazić, albo stać na środku szoszy, tylko w ściśle określony sposób. Już był niedawno taki przypadek koło Pasłęka, że 1 człowiek przebiegał sobie przez drogę S7, żeby skrócić sobie drogę do domu i zginął. Ja też sobie chodze poboczem i jak w nocy nadjeżdża samochód to sobie schodzę między drzewa i wtedy mi nic nie grozi. Prosta sprawa.


Anuluj