UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzisz, do tej pory policja nie była nam wcale potrzebna, ale poprzyjeżdżało dziadostwo z Elbląga i myślą, że są wyjęci spod prawa i wszystko im wolno.


Anuluj