A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samochód mu wyskoczył na drogę!!
Zdarzenie jak zdarzenie .A komentarze to dopiero SZOK!!!
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Jakis nawiedzony jestes r
Jakis nawiedzony jestes r
Bardzo dobrze napisane potomków banderowców trzeba w ryzach trzymać poza tym wiesniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunkow, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę . Je...ać karać nie wyróżniać
Przeprowadziłem się z miasta na wieś z myślą, że tam będę miał spokój. .. .nic bardziej mylnego, dzicz tam mieszkających przekracza wszystkie granice a o spokoju można tylko pomarzyć. Nasuwa się tylko pytanie, gdzie w tym wszystkim jest nasza policja?
"Policja to powinna kazać posprzątać tej firmie błoto"- Policję to można zapomnieć, szczerze mówiąc czasami człowiek zastanawia się poco oni w ogóle są?
@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "
Wszędzie ta sama bajka z tymi wieśniakami.