58
04.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Samochód mu wyskoczył na drogę!!
Lolekx (2020.02.04)

info

4  
  2
Zdarzenie jak zdarzenie .A komentarze to dopiero SZOK!!!
jank (2020.02.05)

info

4  
  0
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Lidiphtiph (2020.02.05)
Jakis nawiedzony jestes r
toya (2020.02.05)
Jakis nawiedzony jestes r
toya (2020.02.05)
Bardzo dobrze napisane potomków banderowców trzeba w ryzach trzymać poza tym wiesniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunkow, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę . Je...ać karać nie wyróżniać
Janusz Nosacz (2020.02.05)
Przeprowadziłem się z miasta na wieś z myślą, że tam będę miał spokój. .. .nic bardziej mylnego, dzicz tam mieszkających przekracza wszystkie granice a o spokoju można tylko pomarzyć. Nasuwa się tylko pytanie, gdzie w tym wszystkim jest nasza policja?
"Policja to powinna kazać posprzątać tej firmie błoto"- Policję to można zapomnieć, szczerze mówiąc czasami człowiek zastanawia się poco oni w ogóle są?
(2020.02.05)

info

0  
  3
@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "
Wszędzie ta sama bajka z tymi wieśniakami.
(2020.02.05)

info

6  
  2