UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeprowadziłem się z miasta na wieś z myślą, że tam będę miał spokój. .. .nic bardziej mylnego, dzicz tam mieszkających przekracza wszystkie granice a o spokoju można tylko pomarzyć. Nasuwa się tylko pytanie, gdzie w tym wszystkim jest nasza policja?


Anuluj