UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Lidiphtiph
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Lidiphtiph