UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..

Lidiphtiph

Anuluj