UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "