UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeprowadziłem się z miasta na wieś z myślą, że tam będę miał spokój. .. .nic bardziej mylnego, dzicz tam mieszkających przekracza wszystkie granice a o spokoju można tylko pomarzyć. Nasuwa się tylko pytanie, gdzie w tym wszystkim jest nasza policja?