58
04.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tam jest za wąska droga zwłaszcza w Stankowie dziurawa na maxa duże pojazdy mają problem się wyminąć
(2020.02.04)
Prawda brawo
(2020.02.04)
Jak nie. Co ma narodowość do jazdy? Nie obrażaj ludzi ze względu na pochodzenie zobacz ile jest wypadków w USA wiecej jak w Polsce i co teraz będziesz wyzywać na Amerykanów? Albo w Indiach i co? Lepiej nie obrażaj ludzi.
(2020.02.04)
W Ameryce, tak jak dawniej w byłym ZSRR nie ma wypadków
Amerykan (2020.02.04)
Sam jestes dzicza
(2020.02.04)
jak na safari
(2020.02.04)

info

1  
  0
Policja to powinna kazać posprzątać tej firmie błoto, które wywożą na szosę od paru dni, zanim nie stanie się coś gorszego
(2020.02.04)

info

3  
  1
Ładny gnój, kowal zawinił----a cygana powiesili. 1 teren zabudowany. 2 znaki ostrzegawcze n. t. prac ziemnych, 3 miejsce zdarzenia akurat pod lampą oświetlającą drogę. A winien kierowca opla???To z jaką prędkością musiał jechać ten co przywalił?A co by było gdyby tam szedł pieszy(w końcu w terenie zabudowanym(i oświetlonym)nie musi mieć odblasków. O co tu kuzwa chodzi?Pytanie; kim jest (wg. mnie)sprawca tej kolizji. 99,9% to policjant. A tak na marginesie to kierowca opla dostał 300zł łmandatu(?)i6 pkt.
(2020.02.04)
A gdyby tam stało przedszkole, w przyszłości...sprawdzić czy nie ksiądz.
(2020.02.04)
Może stał w miejscu, gdzie jest zakaz zatrzymywania.
(2020.02.04)