UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "


Anuluj