77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakie to zabytki, dajcie spokój. Wstyd że przy jednej z głównych ulic miasta stały takie skromne budyneczki.
uytrdfgh (2020.02.01)

info

76  
  14
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował
(2020.02.01)
niech postawia nowy w podobnym stylu, postoi kolejne 100 lat
(2020.02.01)

info

21  
  4
Milcz komuchu.
(2020.02.01)
juz dawno deweloper ma polozne lapska na tym terenie, teraz tylko Wroblewski wyceni teren za grosze i opchnie
(2020.02.01)
Bardzo dobrze że rozebrali tą ruderę.
(2020.02.01)

info

28  
  10
i sprzedać aby prezydent i viceprezydrnci mieli na pensje, brawo trza o sibie dbać
Gry (2020.02.01)

info

7  
  20
Rozebrać Prezydenta i pogonić. .. .
(2020.02.01)
Zobacz film z rozbiórki !!!? Ja tam widzę ufoludka zbierającego chrust, a w tle jego pojazd.
zgred (2020.02.01)

info

13  
  1
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!
(2020.02.01)