A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakie to zabytki, dajcie spokój. Wstyd że przy jednej z głównych ulic miasta stały takie skromne budyneczki.
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował
niech postawia nowy w podobnym stylu, postoi kolejne 100 lat
Milcz komuchu.
juz dawno deweloper ma polozne lapska na tym terenie, teraz tylko Wroblewski wyceni teren za grosze i opchnie
Bardzo dobrze że rozebrali tą ruderę.
i sprzedać aby prezydent i viceprezydrnci mieli na pensje, brawo trza o sibie dbać
Rozebrać Prezydenta i pogonić. .. .
Zobacz film z rozbiórki !!!? Ja tam widzę ufoludka zbierającego chrust, a w tle jego pojazd.
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!