Wybrany wątek opinii
Jakikolwiek artykuł się pojawi, pisaki do razu "źli włodarze"-- bo Elbląg w waszych łapach Pisy nie jest.
Do moderacji
Odpowiedz
58
38
Milcz komuchu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
18