Wybrany wątek opinii

Jakikolwiek artykuł się pojawi, pisaki do razu "źli włodarze"-- bo Elbląg w waszych łapach Pisy nie jest.
(2020.02.01)
Milcz komuchu.
(2020.02.01)
Powrót do komentarzy