Wybrany wątek opinii
Rozebrać Prezydenta i pogonić. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
13
19
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!
Do moderacji
Odpowiedz
18
5