Wybrany wątek opinii

Rozebrać Prezydenta i pogonić. .. .
(2020.02.01)
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!
(2020.02.01)
Powrót do komentarzy