UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!
"Rozebrać Prezydenta i pogonić"-- łapska swędzą do Elbląga. niedoczekanie wasze Pisy! Poszli, przekop kopać!