UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie to zabytki, dajcie spokój. Wstyd że przy jednej z głównych ulic miasta stały takie skromne budyneczki.
uytrdfgh
Jakie to zabytki, dajcie spokój. Wstyd że przy jednej z głównych ulic miasta stały takie skromne budyneczki.
uytrdfgh