A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W ty zbj same tumany siedzą. Wpuścić takich np do Edynburga to by wszystko zaorali bo tam tylko 100lat w zwyż.
Brama na Pionierskiej. Powinno się wysiedlić mieszkańców i zadbać o budynek.
O jak przykro spóźniliśmy się. Filmek już nic nie da same gruzy
W latach 70 jak budynek "szedl" do rozbiorki,to byl rozbierany recznie,rozbiorkowa cegla byla czyszczona I wbudowywana powtornie zwykle w domy jednorodzinne nowobudowane.W tym czasie nie bylo sklepow czy hurtowni w ktorych mozna bylo od reki kupic cegle,cement,wapno.DLA osob fizycznych majacych pozwolenia na budowe NP domu,byly przydzialy mat bud.ktore byly powodem slimaczenia sie budowy,Bo nawet na the przydzialy,nie zawsze te materially byly na skladzie, dlatego czesto budujacy sie ,Musial czesc podstawowych mat ukrasc,o czym wiedziala milicji Obywatelska.Gdy taki prywatny inwestor dostal wezwanie na PG Milicji to byl caly w stresie,Bo zawsze cos mial za uszami.No a swoja droga rozbiorka trwala niekiedy wiecej jak miesiac,a I przy okazji jakis strop na logos spadl,czy ktos zlamal noge.Teraz dwa dni I po chalupie.Garbusiarz cyklista
Zniknęło to 15 baniek z CBA, budynek został rozebrany.
A co z mieszkańcami ,dostali w zamian mieszkania w apartamentowcach po sasiedzku .A tak swoją drogą proponuję rozebrać urzad w ktorym siedzi wróbel i kolesie ,ile tam mozna mieszkań wybudować ,tez stary i nikomu nie potrzebny
W poniedzialek - wtorek odpalamy nowe sygnalizacje swietlne na Grunwaldzkiej. Oj bedzie sie dzialo :)
a co z dworkiem na chrobrego ?
czy w elblagu jest miejski konserwator zabytkow ?
jak dbasz tak masz ………. .
"ZOBACZ FILM Z ROZBIÓRKI" i dali film z czymś co jest już rozebrane, nikogo nieobchodzi jak ekipa sprząta po rozbiórce cały syf.