UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował


Anuluj