UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował