A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
TAKI ZATOR MA PARK ROZRYWKI WSTYD.GORA CHROBREGO MOGLBY BYC DOBRY RODZINNY PARK.A WY TYLKO SPRZEDAJECIE.ZAGRAJCIE W GRE MONOPOLY ZOBACZYCIE NA CZYM POLEGA DOBRE RZADZENIE.DOBRA RADA.KUPOWANIE A NIE SPRZEDAZ.KTO WAM DORADZA?
śmiech na sali i żenada w jednym, po co te udawane spotkania? pokazówka najgorszego w historii miasta gospodarza.
Przybyli trzej królowie na zatorze
No i ile już mamy dinozaurów.
Wyprzedaje się zawsze biedak nie rób i alkoholik.
Super to by bylo gdyby zrobiono na dworcu podjazdy dla niepelnosprawnych,wozkow ludzi z ciezkimi bagazami...bo poki co to dworzec dla mlodziezy z lekkim plecaczkiem
Spotkał się z mieszkańcami Zatorza, ale nie chce, żeby o Zatorzu mówili.
Bo te spotkania są dla nich, a nie dla mieszkańców. Po to aby ludzie zobaczyli, Że władza jest uprzejma, bo do nich przychodzi a nawet wysłucha. Macie nas za głupich ?
A ten znowu o przystanku przesiadkowym. Panie prezydencie, ogarnij pan trochę temat. Na nowoprzebudowanym przystanku na Grunwaldzkiej z czego na co może się pan przesiąść? Z tramwaju na drugi, jadący tą samą trasą? Bo jeśli chodzi o inne linie autobusowe, to pański przystanek jest rozciągniety pomiędzy pętlę, grunwaldzka - hotel Sowa, grunwaldzka - Mc Donald oraz Mickiewicza. W tym ostatnim przypadku chodzi o autobus 31, który przejeżdża obok rzeczonego przystanku tramwajów na Grunwaldzkiej ale się tam nie zatrzymuje tylko dopiero prawie 2 km dalej na Grottgera. Jaki to zatem przystanek przesiadkowy? Bez kitu, panie prezydencie, bez kitu!
Prezydencie, są ferie i nie ma śniegu. Ja się pytam DLACZEGO? Dlaczego Prezydent śniegu nie robi? Gdyby był pisowski prezydent, na pewno śnieg by był i ładna pogoda.