Wybrany wątek opinii

TAKI ZATOR MA PARK ROZRYWKI WSTYD.GORA CHROBREGO MOGLBY BYC DOBRY RODZINNY PARK.A WY TYLKO SPRZEDAJECIE.ZAGRAJCIE W GRE MONOPOLY ZOBACZYCIE NA CZYM POLEGA DOBRE RZADZENIE.DOBRA RADA.KUPOWANIE A NIE SPRZEDAZ.KTO WAM DORADZA?
(2020.01.31)
Wyprzedaje się zawsze biedak nie rób i alkoholik.
STOP USTAWIE 447 (2020.01.31)
Powrót do komentarzy