UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TAKI ZATOR MA PARK ROZRYWKI WSTYD.GORA CHROBREGO MOGLBY BYC DOBRY RODZINNY PARK.A WY TYLKO SPRZEDAJECIE.ZAGRAJCIE W GRE MONOPOLY ZOBACZYCIE NA CZYM POLEGA DOBRE RZADZENIE.DOBRA RADA.KUPOWANIE A NIE SPRZEDAZ.KTO WAM DORADZA?