UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TAKI ZATOR MA PARK ROZRYWKI WSTYD.GORA CHROBREGO MOGLBY BYC DOBRY RODZINNY PARK.A WY TYLKO SPRZEDAJECIE.ZAGRAJCIE W GRE MONOPOLY ZOBACZYCIE NA CZYM POLEGA DOBRE RZADZENIE.DOBRA RADA.KUPOWANIE A NIE SPRZEDAZ.KTO WAM DORADZA?