UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TAKI ZATOR MA PARK ROZRYWKI WSTYD.GORA CHROBREGO MOGLBY BYC DOBRY RODZINNY PARK.A WY TYLKO SPRZEDAJECIE.ZAGRAJCIE W GRE MONOPOLY ZOBACZYCIE NA CZYM POLEGA DOBRE RZADZENIE.DOBRA RADA.KUPOWANIE A NIE SPRZEDAZ.KTO WAM DORADZA?


Anuluj