Wybrany wątek opinii
Gora chrobrego a czemu nie zrobic takiego dino parku jak malbork?macie w ratuszu dobry pomysl?wykorzystac teren super na tyrolki kasa z unii. Panie od unijnego wsparcia moglyby siegnac po kase. To proste.architekt miasta do roboty.
Do moderacji
Odpowiedz
13
15
No i ile już mamy dinozaurów.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1