Wybrany wątek opinii

Gora chrobrego a czemu nie zrobic takiego dino parku jak malbork?macie w ratuszu dobry pomysl?wykorzystac teren super na tyrolki kasa z unii. Panie od unijnego wsparcia moglyby siegnac po kase. To proste.architekt miasta do roboty.
(2020.01.31)
No i ile już mamy dinozaurów.
STOP USTAWIE 447 (2020.01.31)
Powrót do komentarzy