UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super to by bylo gdyby zrobiono na dworcu podjazdy dla niepelnosprawnych,wozkow ludzi z ciezkimi bagazami...bo poki co to dworzec dla mlodziezy z lekkim plecaczkiem

Cyz

Anuluj