UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super to by bylo gdyby zrobiono na dworcu podjazdy dla niepelnosprawnych,wozkow ludzi z ciezkimi bagazami...bo poki co to dworzec dla mlodziezy z lekkim plecaczkiem
Cyz
Super to by bylo gdyby zrobiono na dworcu podjazdy dla niepelnosprawnych,wozkow ludzi z ciezkimi bagazami...bo poki co to dworzec dla mlodziezy z lekkim plecaczkiem
Cyz