UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydencie, są ferie i nie ma śniegu. Ja się pytam DLACZEGO? Dlaczego Prezydent śniegu nie robi? Gdyby był pisowski prezydent, na pewno śnieg by był i ładna pogoda.

wierny pisowiec 500+

Anuluj