UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydencie, są ferie i nie ma śniegu. Ja się pytam DLACZEGO? Dlaczego Prezydent śniegu nie robi? Gdyby był pisowski prezydent, na pewno śnieg by był i ładna pogoda.
wierny pisowiec 500+
Prezydencie, są ferie i nie ma śniegu. Ja się pytam DLACZEGO? Dlaczego Prezydent śniegu nie robi? Gdyby był pisowski prezydent, na pewno śnieg by był i ładna pogoda.
wierny pisowiec 500+