Wybrany wątek opinii

śmiech na sali i żenada w jednym, po co te udawane spotkania? pokazówka najgorszego w historii miasta gospodarza.
(2020.01.31)
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka (2020.02.02)
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka (2020.02.02)
Powrót do komentarzy