Wybrany wątek opinii
śmiech na sali i żenada w jednym, po co te udawane spotkania? pokazówka najgorszego w historii miasta gospodarza.
Do moderacji
Odpowiedz
36
8
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0