98
31.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A urzędnicy na tym spotkaniu to byli w pracy czy gościnnie? A co to rzecznika nie ma urząd że sekretarka prowadzi?
(2020.01.31)

info

17  
  0
To wina Tuska i prezydenta miasta?
pada deszcz (2020.01.31)

info

8  
  2
Rozumiem, że narzekający na wszystko oprocz tego co wymysli PiS to jego wyborcy. PiS nie może przeboleć, że w drugim ulubionym po Warszawie mieście prezesa Kaczyńskiego nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i poprzez Energę nakręca atmosferę do referendum. Oj nieladnie.
(2020.01.31)
zostawcie te PISY teraz rządzi kto inny. kurcze ludzie. nam trzeba menadzera nie plityka.
spawacz38 (2020.01.31)
Nam srubuja wszystko w strone eko a prosze wejsc na google wpisac przykladowo Jakarta lub bangladesz. Wlaczyc street wiev i sie przejechac. Brak mi slow na ten stan rzeczy.
Fer (2020.01.31)

info

4  
  0
to prawda Zator ma park rozrywki a u nas co niby nie mozna? MOŻNA TYLKO TRZEBA MIEĆ CHĘĆ, BO W NIESŁAWIE ODEJŚĆ CHYBA NIE FAJNIE BYŁOBY.
ANJA32 (2020.01.31)

info

5  
  2
właśnie na pana wróblewskiego głosowaliśmy ogarnie pan nasze miasto w koncu na to liczymy.
andrzej 45 (2020.01.31)
o 17 w robocie byliśmy pracujemy w markecie a tam do 22.pozdrawiamy. weżcie się do pracy, zróbcie strategie miasta. czas ucieka. tereny są fajne trzeba wykorzystać, a nie zabytki rozwalać i sprzedawać to chore wizje. Trochę wysilcie się i dbajcie o rodzime firmy bo na ryj padają. w zeszłym roku ponad 300.
buba (2020.01.31)

info

13  
  3
zamiast mydlić oczy sięgnijcie po pieniądze z unii na strategie miasta. turystyka to może nasrozkręcić bo tereny i historyczne i piekne, MYŚLEĆ PANOWIE MYŚLEĆ.
maciek40 (2020.01.31)

info

13  
  2
tczew i malbork ma dworce i ile peronów. a u nas ????? żenada dobrze że udało się bezpośredni do warszawy uruchomić przez kilka lat to się udało. ufffff. Panowie pokarzcie się jesteście poza [polityką. Pokażcie co potraficie. Budujcie z pieniędzy unijnych mieszkania z miasta. gońcie tych co zalegają z czynszem, żeby oddali, tym co wynajmuja i pracują przydzielajcie. a nie pani w zbk ocenia po ubraniu komu mieszkanie sie należy ta starsza pani na parterze urzędu strasznie niemiła osoba. Jestem bezdomny to co obsikany mam przyjść, czekam na mieszkanie bo tulam sie. Podobno zbyt dobrze wyglądam. Jak śmie mnie oceniać.
sylwek. (2020.01.31)

info

8  
  4