UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo te spotkania są dla nich, a nie dla mieszkańców. Po to aby ludzie zobaczyli, Że władza jest uprzejma, bo do nich przychodzi a nawet wysłucha. Macie nas za głupich ?
Bo te spotkania są dla nich, a nie dla mieszkańców. Po to aby ludzie zobaczyli, Że władza jest uprzejma, bo do nich przychodzi a nawet wysłucha. Macie nas za głupich ?