UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo te spotkania są dla nich, a nie dla mieszkańców. Po to aby ludzie zobaczyli, Że władza jest uprzejma, bo do nich przychodzi a nawet wysłucha. Macie nas za głupich ?


Anuluj