98
31.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To co, że był wspaniały jako dyrektor, czy nie może w katedrze przyrzec, że nie będzie się kłócił tylko negocjował? Trzeba ich zmusić do przysięgi. Obietnicą, że ich WYKREŚLIMY z listy kandydatów w następnych wyborach.
(2020.02.02)
Jak ludzie boja sie cos powiedziec to wladza siedzi i aby przetrwac. A na zlosc zlym komentarzom jeszcze cos zrujnuja. Gdzie zielona fala dla aut?sygnalizacja swietlna na ulicach po prostu brak slow a ratusz nie slyszy i nie widzi nic.te stara plyte wlanczaja a dekle maja sluchac i klaskac.
(2020.02.02)
Nie chcemy pis chcemy czlowieka co wezmie sie do pracy.trzeba posprzatac ten bajzel i uratowac poki psl pis i reszta nie zniszczy reszty.nie kloccie sie radni i poslanki poslowie i senatorowie . Jak nie radzicie sobie to zrezygnujcie.
(2020.02.02)
Wyborcza kielbasa nie zamydla oczu.
(2020.02.02)
Chyba ktos jest slepy. Hehehe najladniejsza?no tak zasciankowe myslenie.
(2020.02.02)
Pojdziesz do ratusza to pogadaja bo on sam nie przyjmuje ma swite wokol siebie i doradcow sam nie podejmuje tematu ja chodzilam 4 razy do wilka i wroblewskiego pogadali doradcy tonem wladczym i poszlismy stracilismy czas.
(2020.02.02)
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka (2020.02.02)
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka (2020.02.02)