A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba bylo nie glosowac hehe a nie oczy wydrapalyby jakby slowko na obecny ratusz mowiono.zaden polityk z elblaga nie podola. Zbyt duzo kolesiostwa wszedzie musieliby wszyscy odejsc.moze wtedy.
Ale my emeryci I rencisci bierzemy DLA was mlode pracusie kredyty I porzyczki,a dodatkowo ogarniamy wam wasze dzieciaki.Garbusiarz cyklista
Czekaj,czekaj,znajome nazwisko,chyba lata70 na jakiej ulicy mieszkal ? Garbusiarz cyklisya
Dlaczego akurat dinozaury?a moze cos w stylu wystroju wikingow? Co wy wyobrazni nie macie?o krolu zloty haha.moglabym zrobic projekt za darmo. Wykorzystujac teren znalezc wykonawce i gotowe dla miasta kasa z biletow trudne????:)
Najśmieszniejsze jest to gdzie postawili tablice informacyjną z rozkładami jazdy. Przy postoju taksówek. Pokażcie kto wpadł na taki pomysł. To powinno być w centralnej części a nie z boku. Jednocześnie dobrze mogli przy poczcie postawić
Nie mów złych słów na 3 Kroli Przybyło 3 ściemniacz y Haha
Prezes epec z trojmiasta o czym to swiadczy?
MIESZKANCOW MARTWIA WIECZNE KLOTNIE MIEDZY PIS A PSL. TO NAS MARTWI
JEDNI DRUGIM WYTYKAJA BRAK UMOEJETNOSCI TYM MYDLICIE NAM OCZY JAK DZIECI JEDNI ZWALAJA WINE NA DRUGICH. DOSYC TEGO WSZYSCY ZA KARE 100 RAZY NAPISZE:NIE BEDE SIE KLOCIL Z KOLEGA POLITYKIEM
Nie 100 razy pisać, tylko publicznie po Mszy w Katedrze radni powinni dać słowo honoru, że nie będą się kłócić tylko uzgadniać. I to przyrzec w obecności biskupa, sędziego okręgowego i wszystkich obecnych. Niestety to się nie uda. Ale spróbować można. Może Ksiądz Biskup wykaże taką inicjatywę?
Szkoda pana p bo to byl oddany dzieciom dyrektor. Ehhhhh po co ta polityka dzieci go uwielbialy . Szkoda :(