UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie chcemy pis chcemy czlowieka co wezmie sie do pracy.trzeba posprzatac ten bajzel i uratowac poki psl pis i reszta nie zniszczy reszty.nie kloccie sie radni i poslanki poslowie i senatorowie . Jak nie radzicie sobie to zrezygnujcie.


Anuluj