UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie chcemy pis chcemy czlowieka co wezmie sie do pracy.trzeba posprzatac ten bajzel i uratowac poki psl pis i reszta nie zniszczy reszty.nie kloccie sie radni i poslanki poslowie i senatorowie . Jak nie radzicie sobie to zrezygnujcie.