UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pojdziesz do ratusza to pogadaja bo on sam nie przyjmuje ma swite wokol siebie i doradcow sam nie podejmuje tematu ja chodzilam 4 razy do wilka i wroblewskiego pogadali doradcy tonem wladczym i poszlismy stracilismy czas.