UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pojdziesz do ratusza to pogadaja bo on sam nie przyjmuje ma swite wokol siebie i doradcow sam nie podejmuje tematu ja chodzilam 4 razy do wilka i wroblewskiego pogadali doradcy tonem wladczym i poszlismy stracilismy czas.


Anuluj