UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka
Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....
Desperatka