UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Prezydencie miasta Elbląga zablokował Pan podwyżki dla pracowników wszystkich spółek miasta!.O co chodzi??co to za taktyczna zagrywka??Niedługo wybory podziękujemy Panu oj podziękujemy....

Desperatka

Anuluj