UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chcemy pis chcemy czlowieka co wezmie sie do pracy.trzeba posprzatac ten bajzel i uratowac poki psl pis i reszta nie zniszczy reszty.nie kloccie sie radni i poslanki poslowie i senatorowie . Jak nie radzicie sobie to zrezygnujcie.