UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ludzie boja sie cos powiedziec to wladza siedzi i aby przetrwac. A na zlosc zlym komentarzom jeszcze cos zrujnuja. Gdzie zielona fala dla aut?sygnalizacja swietlna na ulicach po prostu brak slow a ratusz nie slyszy i nie widzi nic.te stara plyte wlanczaja a dekle maja sluchac i klaskac.