Wybrany wątek opinii

Zatorze to najładniejsza dzielnica w Elblagu i naprawdę NIE widac tam zeby to była zaniedbana częsc miasta.
gigi3 (2020.01.31)
Chyba ktos jest slepy. Hehehe najladniejsza?no tak zasciankowe myslenie.
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy