A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie, mój sąsiad z wioski sprzedaje tam swoje ogórki kto jadł takiego ten potrafi odróżnić po wyglądzie i smaku.
Nie bywasz, nie widzidzisz, nie wiesz. Takie targowisko to super miejsce z dobrą żywnością i produktami których często gdzie indziej nie kupisz i to w bardzo dobrych cenach. Sam się przekonaj. U mnie to miejsce nr 1 na zakupy.
Na całym świecie są takie ryneczki.
@Separatysta - Na całym świecie na rynek zamyka się w soboty i niedziele główną ulicę lub plac. I tak było w Elblągu przed wojną.
@Trerer - ciekaw jestem ile razy sam kupiles tam fajki. ..
Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.
teraz miasto będzie miało gdzie organizować Dni Elbląga i inne większe imprezy czas odciążyć Starówkę i Zawodzie.
Pieniądze wyrzucone w błoto. .. "Starocia"z śmietników osiedlowych i ciuchy również z tych śmietników, a kapusta kiszona w ocćie ot i całe targowisko. Ludzie myślcie. ..
Jak ci nie pasuje to nie idź
Targowisko tętni życiem. Przychodzą na nie tłumy ludzi. I wszyscy są zadowoleni: kupujący bo kupili, sprzedający bo sprzedali. Bardzo optymistyczne miejsce.