A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ASWYMIATA - jak juz uzywasz telefonu piszac komentarze to nie odswiezaj karty - najlepiej ja zamknij bo siedzi w tle i ciagle wysyla te sama wiadomosc a ty klikasz ok i jest 20 komentarzy tej samej tresci
w fazie projektu pisałem, że takie zadaszenie nie osłania od deszczu. Gdyby nadzór budowlany nie przespał sprawy, to nie trzeba by było teraz poprawiać. Chciałbym, żeby ktoś z nadzoru dopłacił z własnej kieszeni za niedomyślność.
a kiedy na wolnym placu miedzy Villa Syrena, a Parkową zobaczymy bloki deweloperskie, to atrakcyjne miejsce już wyjatkowo dlugo stoi puste.
Wedle mnie rozbudowa targowiska mam sens sam wolałem tam chodzić po marchewkę tam niż dorabiać biedre czy lidla i zastanawiać się czy chińska marchewka w nocy będzie świecić czy nie bo tak na serio można tam kupić od gaspodaża towary wiadomego pochodzenia a nie sprowadzane nie wiadomo z kąd
@Zorro - to jest rynek!