Wybrany wątek opinii

Targowisko nie wypali to bedzie parking akurat blok vis a vis jest bez parkingu.
Gosc (2020.01.23)
Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.
Gość23 (2020.01.24)
Powrót do komentarzy