Wybrany wątek opinii
Targowisko nie wypali to bedzie parking akurat blok vis a vis jest bez parkingu.
Do moderacji
Odpowiedz
18
12
Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0