UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.

Gość23

Anuluj