UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.
Gość23
Dla twojej wiadomości miejsca te są wykupione przez handlarzy na własność i raczej zrobienie sobie tam parkingu w dni targowe jest nierealne.
Gość23