Wybrany wątek opinii
Zastanów się, zanim cos napiszesz. Przecież przeniesienie targowiska na Modrzewinę byłoby znacznie kosztowniejsze i bardzo uciążliwe dlatych, którzy rzeczywiście z niego korzystją. Przecież na targu nie zobaczysz prawie w ogóle kupującego 30-40-latka. Targowisko umrze śmiercią naturalną wraz z odejściem obecnych 50-60-latków.
Do moderacji
Odpowiedz
31
40
Raczej 65, 80 latkach.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Nie bywasz, nie widzidzisz, nie wiesz. Takie targowisko to super miejsce z dobrą żywnością i produktami których często gdzie indziej nie kupisz i to w bardzo dobrych cenach. Sam się przekonaj. U mnie to miejsce nr 1 na zakupy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2