A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lubię kupować na rynku, bo to jest jedno z ostatnich miejsc, gdzie można kupić np. ogórka z nienormowaną krzywizną lub pomidora, który naprawdę rósł w glebie i pachnie tak jak prawdziwy pomidor z przed lat.
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Przyjechalem z wycieczki: austra, czechy, niemcy. Ogolnie jeszcze jestesmy tani: taki ser w Pradze: 60 zł kg!!!, stałem 2 h na parkingu w galerii 20 zł, (zgubiony bilet -uwaga!!! 370 zł!!!)i tak mozna wymieniac. Jedna rzecz to warzywa, niby tez hiszpany ale jakos nieporównywalnie lepsza, cena podobna. Puenta: tak daja nam gów. .no najtansze, dlatego moze nawet dla 1 czy 2 rolnikow warto na ten rynek przyjezdzac. Aha-waha zeby nie bylo : 5,9 zł za litr
i jak ten tUSKU z pinokiowym nosem moze w tej drogiej unii zyc???:)
Bedzie ryneczek hulal jak talala pieknie
To gdzie kupisz marchew? Ja wolę na targu niż w markecie.
SB-ecy i komuchy nie pracowali uczciwie, a mają godne emerytury a np AK-owcy czy powstańcy warszawscy często klepali i klepią biedę.