Wybrany wątek opinii

Miasto emerytów haha Zamiast budować biurowce, to się rynek buduje, żeby mieć gdzie kupić marchew.
Robertozorro (2020.01.23)
@Robertozorro - Komu potrzebne są biurowce ??? Mało tej patologii w Elblagu ?
Na co komu (2020.01.23)
To gdzie kupisz marchew? Ja wolę na targu niż w markecie.
(2020.01.23)
Na całym świecie są takie ryneczki.
Separatysta (2020.01.24)
@Separatysta - Na całym świecie na rynek zamyka się w soboty i niedziele główną ulicę lub plac. I tak było w Elblągu przed wojną.
(2020.01.24)
Powrót do komentarzy