UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bywasz, nie widzidzisz, nie wiesz. Takie targowisko to super miejsce z dobrą żywnością i produktami których często gdzie indziej nie kupisz i to w bardzo dobrych cenach. Sam się przekonaj. U mnie to miejsce nr 1 na zakupy.

jaśnieja

Anuluj