UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Targowisko tętni życiem. Przychodzą na nie tłumy ludzi. I wszyscy są zadowoleni: kupujący bo kupili, sprzedający bo sprzedali. Bardzo optymistyczne miejsce.


Anuluj