36
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jamess - W każdym wagonie jest kamerka. Proszę zanotować konkretny wagon i udać się do siedziby TE. .. Choć generalnie uważam, że gadasz farmazony, żeby podbić fejmik.
(2020.01.20)
Na bzdury to są pienądze a na bezpieczeństwo to już niestety brakuje. W tym wypadku dodatkowo brakuje odwagi by usunąć kilka drzew by zwiększyć widoczność.
(2020.01.20)

info

6  
  1
@kierowcaa - @kierowcaa: tam nie ma żadnych bannerów już od kilku lat, ślepaku
(2020.01.20)
Może popraw pisownię
Tsom (2020.01.20)
trzeba robic auta z gumy to bedzie mniej stluczek, tak samo telefony moga miec ekrany elastyczne ale robi sie szklane zeby pekaly czesciej, ubezpieczyciele zarabiaja inters sie kreci, gazeta ma niusa reklamy schodza
(2020.01.20)

info

1  
  2
Elblag miastem starych ludzi. Wiekszosc ludzi mlodych i w wieku produkcujnym stad ucieka. Elblag nie ma do zaoferowania totalnie nic dla ludzi w wieku produkcyjnym. To eldorado jednego goscia udajacego prezydenta o strasznie zmeczonej smutnej twarzy bez pomyslow i jego rownie starych zmeczonych smutnych kolesi ktorzy sprzedaja co sie tylko da. sprzedali dworce sprzedadza ten basen przy spacerowej, niedlugo zaczna handlowac przystankami tramwajowymi. Polikwidowali pociagi. zlikwiduja wszystko. A haslo tego goscia w wyborach 6 lat temu brzmialo"keep calm and go for wroblewski"prosze sobie znalezc w internecie co to haslo mialo oznaczac. ten facet was oklamal i zasluguje na rozliczenie w postaci odwolania w referendum
ursus (2020.01.20)

info

8  
  2
Swiatla masakra zapalaja sie dopiero jak tramwaj wjeżdża na skrzyzowanie w tym miejscu.
Zla sygnalizacja (2020.01.20)

info

5  
  1
Skoro jest slaba widocznosc to wypadaloby zwolnic moze?
(2020.01.21)

info

7  
  1
Każdy narzeka, że światło późno się zapala. To Ja zapytam jak pozostali. To może warto zwolnić przed tym skrzyżowaniem skoro wiemy, że: 1.światło zapala się za późno 2.tramwaj jest słabo widoczny, bo jest zasłonięty przez krzaki, banery itd? Wyłączyło się Wam myślenie i tylko karwa jak te konie z klapkami, wio i do przodu?! Myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć! Poza tym, Ja tu wyczuwam jakiś spisek, to był zamach na Nasz najlepszy tramwaj :D
Ploterek (2020.01.21)
Jezdze na trasie linii nr 3 kilka rszy w tygodniu i powiem tak. Ten motorniczy to ma przerabane. Trzeba miec stalowe nerwy, gosc dzwoni juz 10m przed skrzyziwaniem i tak stoja albo wjezdzaja. Masakra szacun dla motorniczych
Pasazer. (2020.01.21)