Wybrany wątek opinii

A może motorniczy przekroczył prędkość i nie dostosował się do warunków panujących na drodze? Często jeżdżą bardzo nieostrożnie i nie ustępują pierwszeństwa pieszym. Ich to nie dotyczy?
Jamess (2020.01.20)
@Jamess - W każdym wagonie jest kamerka. Proszę zanotować konkretny wagon i udać się do siedziby TE. .. Choć generalnie uważam, że gadasz farmazony, żeby podbić fejmik.
(2020.01.20)
Powrót do komentarzy