Wybrany wątek opinii

To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.
kierowcaa (2020.01.20)
To może należało by zwolnić albo wręcz zatrzymać się przed przejazdem przez tory?
(2020.01.20)
@kierowcaa - a masz tam nakaz jechania z prędkością 50 km/h ?
(2020.01.20)
@kierowcaa - @kierowcaa: tam nie ma żadnych bannerów już od kilku lat, ślepaku
(2020.01.20)
Powrót do komentarzy