Wybrany wątek opinii
To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.
Do moderacji
Odpowiedz
72
2
To może należało by zwolnić albo wręcz zatrzymać się przed przejazdem przez tory?
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
@kierowcaa - a masz tam nakaz jechania z prędkością 50 km/h ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@kierowcaa - @kierowcaa: tam nie ma żadnych bannerów już od kilku lat, ślepaku
Do moderacji
Odpowiedz
2
2