UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy narzeka, że światło późno się zapala. To Ja zapytam jak pozostali. To może warto zwolnić przed tym skrzyżowaniem skoro wiemy, że: 1.światło zapala się za późno 2.tramwaj jest słabo widoczny, bo jest zasłonięty przez krzaki, banery itd? Wyłączyło się Wam myślenie i tylko karwa jak te konie z klapkami, wio i do przodu?! Myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć! Poza tym, Ja tu wyczuwam jakiś spisek, to był zamach na Nasz najlepszy tramwaj :D
Ploterek