Kolizja skody z tramwajem na ul. Robotniczej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (20 stycznia) o godz. 16.10 na skrzyżowaniu ul. Robotniczej z ul. Obrońców Pokoju doszło do kolizji osobowej skody z tramwajem, na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu był ograniczony. Zobacz zdjęcia.