UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezdze na trasie linii nr 3 kilka rszy w tygodniu i powiem tak. Ten motorniczy to ma przerabane. Trzeba miec stalowe nerwy, gosc dzwoni juz 10m przed skrzyziwaniem i tak stoja albo wjezdzaja. Masakra szacun dla motorniczych

Pasazer.

Anuluj